Izvor: Vesti-online.com, 25.Sep.2013, 18:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zvezda predstavila tim za narednu sezonu!
Košarkaši ekipe s Malog Kalemegdana "prošetali" novu garnituru dresova, a predsednik kluba Nebojša Čović napominje da bi naredne sezone trebalo obradovati armiju navijača titulom.
Košarkaški klub Crvena zvezda promovisao je tim za narednu sezonu, kao i novu garnituru dresova američkog proizvođača opreme “Champion”.
Igrači su u beogradskom hotelu “Metropol” >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << “prošetali” nove dresove, a posebnu garnituru će nositi i juniorski klub i ženski klub.
"Veliko nam je zadovoljstvo da predstavimo tim i dresove za narednu sezonu. Prethodne dve sezone pokušali smo da približimo cilj ostvarenju, a naredne ćemo pokušati još više. Napravili smo koncepciju isključivo po zakonu da bi klub mogao da živi", rekao je predsednik kluba Nebojša Čović, dodajući:
"Moramo da razumemo većinsku armiju navijača u ovoj zemlji, i pokušamo da joj donesemo titulu. Imamo bisere srpske košarke. Ti ljudi moraju da budu i obrazovani, a ne samo da udaraju loptu".
"Deset dana samo do početka prve utakmice. Raško Katić je stigao sinoć i konačno smo kompletni. U prethodnom periodu sve se svelo na rad, rad i samo rad. Nadam se da ćemo biti najbolji kada to bude najpotrebnije", rekao je trener “crveno-belih” Dejan Radonjić.
Jedno od najjačih pojačanja “crveno-belih” Slovenac Jaka Blažič rekao je da jedva čeka da počne da nastupa za svoj novi tim.
"Imao sam dva dana da se odmorim od Evropskog prvenstva, došao sam spreman i jedva čekam da počnemo. Drago mi je da sam konačno sa “delijama”, ne protiv njih. Uzbuđen sam", rekao je Blažič.
Cena dresa je 2.792 dinara, šortsa 2.392, i od danas su u prodaji u prodavnicama “SportVisiona”.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda
Nastavak na Vesti-online.com...
Čović: Zvezda je ispunila 99 odsto planova!
Izvor: NaDlanu.com, 26.Sep.2013, 10:59
Predsednik košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Čović je kazao da je klub ispunio 99 odsto planova koje je zacrtao u predsezoni... "Ispunili smo 99 odsto planova koje smo zacrtali u pripremnom delu sezone. Ambicije Crvene zvezde su uvek vrh, ali ne bih želeo da licitiram koje je to mesto, i...







