Zvezda poražena od Juga

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 26.Sep.2012, 21:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda poražena od Juga

BEOGRAD -

Vaterpolisti Crvene zvezde večeras su u Beogradu izgubili od dubrovačkog Juga sa 10:6 (1:0, 3:2, 3:2, 3:2) u prvoj utakmici B grupe Lige šampiona.

Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je Miho Bošković sa tri pogotka, a po dva puta su mrežu crveno-belih zatresli Nikša Dobud i Maro Joković.

Po jedan gol za dubrovački tim, koji je u najužem krugu favorita za osvajanje >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << LŠ, postigli su Toni Azevedo, Frano Karač i Aleksandar Ivović.

Najbolji u redovima Zvezde, koja je večeras debitovala u LŠ, bio je Boris Vapenski sa tri gola. Andrija Prlainović zabeležio je dva pogotka, a još jedan gol postigao je Duško Pijetlović.

Crveno-beli u sledećem kolu, 6. oktobra, dočekuju ekipu švajcarskog Krojclingena.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.