Zvezda pobedila i Borac

Izvor: NaDlanu.com, 25.Mar.2012, 00:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na svom terenu čačanski Borac sa 2:0, u 20. kolu Super lige Srbije.

Zvezda se posle pobede približila na tri boda vodećem Partizanu, koji svoj meč 20. kola igra sutra protiv Hajduka u Kuli. Crveno-beli su poveli golom Darka Lazovića u 68. minutu. On je posle centaršuta Kadua sa leve strane utrčao u peterac i sproveo loptu u mrežu. Konačnih 2:0 postavio je >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << Kadu u 90. minutu kada je posle dodavanja Marka Mirića prevario jednog igrača Borca, izašao sam pred golmana Đorđa Babalja i lako ga savladao.POGLEDAJ VIDEO: Crvena zvezda - Borac 2:0 Borac je od 78. minuta igrao sa igračem manje pošto je isključen Vasilije Prodanović zbog drugog žutog kartona. Fudbaleri Zvezde su imali nekoliko prilika u prvom delu meča da dođu do prednosti, a najbolje šanse propustio je Luka Milunović. Mladi napadač je u 17. minutu posle dobrog driblinga šutirao pored gola, a u 20. mu je posle udarca glavom Babalj odlično odbranio. Golman "zebri" se istakao i nekoliko minuta kasnije kada je dobro "skinuo" šut Miloša Dimitrijevića sa 20-ak metara. Pred kraj prvog poluvremena kapiten crveno-belih Nikola Mikić povredio se pošto je posle prodora po desnoj strani proklizao i udario u reklamu na atletskoj stazi, a umesto njega u igru je ušao Kadu. Mikića je na mestu desnog beka zamenio Marko Vešović, koji je utakmicu počeo na poziciji krila. Za Crvenu zvezdu je večeras debitovao Vinicijus Pašeko pošto je u 84. minutu zamenio Lazovića. On je u klub stigao pre više od devet meseci, ali se povredio na letošnjim pripremama. Utakmicu je na stadionu Crvene zvezde posmatralo oko 26.000 ljudi.Beta
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na NaDlanu.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.