Zvezda pobedila Vojvodinu iz spornog penala na Karađorđu

Izvor: B92, 07.Mar.2018, 18:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda pobedila Vojvodinu iz spornog penala na "Karađorđu"

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Vojvodinu 2:1 (1:0) na gostovanju u Novom Sadu, posle sporne odluke sudije Jovana Šegrta u završnici meča.
Pogledaj vesti o: Partizan,   Večiti derbi,   Zvezda - Partizan

(KURIR TV) ZVEZDA PRECRTALA I NOVI SAD: Crveno-beli upropastili Vošinu rođendansku proslavu iz penala u 84. minutu

Izvor: Kurir, 07.Mar.2018

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Vojvodinu u Novom Sadu 2:1 u derbiju 26. kola Superlige.

Zvezda slavila u Novom Sadu

Izvor: RTS, 07.Mar.2018

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u Novom Sadu ekipu Vojvodine sa 2:1 u derbiju 26. kola Superlige Srbije. . Gosti su veoma rano došli do vođstva, kada je već u drugom minutu kapiten Zvezde Donald postigao gol. ..Nakon...

Presudio (sumnjiv) penal (FOTO)

Izvor: Danas, 08.Mar.2018, 00:48

U derbiju 26. kola Superlige fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Vojvodinu (2:1) i tako nastavili su pobedonosnu seriju. Derbi je opravdao očekivanja samo kada je u pitanju borbenost i zalaganje igrača oba tima, ali kvalitet igre nije bio na očekivanom nivou. Članak Presudio (sumnjiv) penal (FOTO)...