Zvezda novčano kažnjena, Vujošević opomenut

Izvor: Akter, 18.Maj.2015, 21:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda novčano kažnjena, Vujošević opomenut

Košarkaški klub Crvena zvezda kažnjen je sa 36.000 dinara zbog nesportskog ponašanja navijača na utakmici sa Partizanom u Superligi Srbije, a trener crno-belih Duško Vujošević opomenut je zbog komentarisanja suđenja

Kako se navodi u današnjem saopštenju na sajtu Košarkaške lige Srbije, koje je potpisao direktor lige Leon Deleon, >> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << Zvezda je kažnjena sa 36.000 dinara pošto su njeni navijači tokom sinoćne utakmice sa Partizanom, u sedmom kolu Superlige Srbije, bacali razne predmete na teren.

Trener Partizana Duško Vujošević opomenut je zbog komentarisanja suđenja na konferenciji za medije posle utakmice. On je rekao da je sudija Aleksandar Glišić bio "pristrasan i da bi Zvezda i bez pomoći sudije dobila utakmicu".

Košarkaši Zvezde sinoć su pobedili Partizan sa 92:76 i ostali jedina neporažena ekipa posle sedmog kola Superlige Srbije.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na Akter...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.