Zvezda nadigrala Novi Pazar i nastavila pohod ka tituli

Izvor: SandzakPress.net, 07.Feb.2021, 17:09

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas na Gradskom stadionu Novi Pazar sa 3:1, u utakmici 20. kola Super lige Srbije. Zvezda je povela u drugom minutu golom Milana Rodića, posle kornera koji je izveo El Fardu Ben. Prednost je udvostručio Milan Pavkov u 52. minutu, posle dobre akcije Veljka Nikolića i Mirka Ivanića. Novi Pazar je smanjio zaostatak u 58. minutu golom koji je Abdulaj Sise postigao glavom, a pobedu crveno-belima obezbedio je Ivanić u 76. minutu sa nešto više od 20 metara >> Pročitaj celu vest na sajtu SandzakPress.net << iz voleja. Zvezda je ostvarila 18. pobedu u prvenstvu, jedina je neporažena u Super ligi Srbije i prva je na tabeli sa 56 bodova, devet više od drugoplasiranog Partizana. Novi Pazar je pretrpeo deveti poraz i sa 21 bodom zauzima 14. mesto na tabeli. U sledećem kolu narednog vikenda Zvezda će igrati u Nišu protiv Radničkog, a Novi Pazar će u Beogradu igrati protiv Partizana. Izvor: Radiostoplus   The post Zvezda nadigrala Novi Pazar i nastavila pohod ka tituli appeared first on Sandžak PRESS.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na SandzakPress.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SandzakPress.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SandzakPress.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.