Zvezda na Čika Dači za mirniju pauzu

Izvor: B92, 08.Okt.2023, 09:27

Zvezda na "Čika Dači" za mirniju pauzu

Fudbaleri Crvene zvezde odmeriće snage sa Radničkim 1923 u Kragujevcu (15.00) pred reprezentativnu pauzu.

Izabranici Baraka Bahara, koji nije davao izjave uoči ovog duela zbog situacije u Izraelu, na poslednja četiri meča u svim takmičenjima ima tek jednu pobedu.

Crveno-beli sigurno imaju želju da na dvonedeljnu pauzu odu u pobedničkom ritmu i sa što manjim zaostatkom u odnosu na Partizan. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Crno-beli su u subotu slavili na svom terenu protiv lučanske Mladosti (2:0) i u ovom trenutku imaju sedam bodova i jedan odigrani meč više.

Između "večitih" rivala nalazi se TSC, koji u nedelju od 17.30 dočekuje subotički Spartak.

Zvezda je protiv Radničkog kroz istoriju igrala 55 puta i slavila na 41 udelu, uz 11 remija i samo tri poraza, uz gol-razliku 114:24.

U poslednjem duelu, odigranom na "Čika Dači" u maju ove godine, bilo je 1:1.

Radnički ovu sezonu nije započeo na najbolji način, ali znake buđenja pokazali su u poslednja tri kola, u kojima je ostvario dve pobede, nad Javorom i Železničarom, što im je dovoljno tek za pretposlednju poziciju.

Superliga, 10. kolo

15.00 Radnički 1923 - Crvena zvezda

17.30 Čukarički - Voždovac

17.30 TSC - Spartak

Petak

IMT - Radnik Surdulica 1:1 (1:0)

Glišić 24 - Baić 81

Radnički Niš - Napredak 1:1 (1:0)

Škrbić 27 - Stanojlović 90+5

Subota

Novi Pazar - Vojvodina 3:1 (0:0)

Floro 56, Karaklajić 76, Adešina 85 – Vukanović 82

Javor - Železničar 2:1 (1:0)

Petrović 31, Milošević 58 – Romanić 56

Partizan - Mladost Lučani 2:0 (0:0)

Natho 58p, Zahid 69

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pogledaj vesti o: Kragujevac

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Zvezda pobedila u goleadi, ali strepela do poslednjeg sekunda u Kragujevcu

Izvor: B92, 08.Okt.2023

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su kragujevački Radnički 4:3 (3:2) u meču 8. kola Superlige i nastavili poteru za liderom Partizanom...Dva gola za goste dali su Ivanić i Olajinka. Odbrana je podbacila - primila je tri gola od drugog nasjlabijeg tima lige...Crveno-beli su pružili još jednu neubedljivu...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.