Zvezda lako do pobede protiv Zemuna

Izvor: Beta, 09.Mar.2019, 21:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas Zemun sa 4:0, u 26. kolu Super lige Srbije.Zvezda je dva gola dala iz penala, Marko Marin u 32. i Milan Pavkov u 53. minutu.Izmedju toga strelac na stadionu "Rajko Mitić" je bio Dejan Joveljić u 42. minutu, a konačan rezultat  u 67. minutu postavio je Miloš Zlatković autogolom.Marin je zamenjen u prvom poluvremenu.Ovo je bila 52. vezana utakmica bez poraza Zvezde u domaćem prvenstvu.Zvezda je prva u srpskom prvenstvu sa 72 boda, sedam više od drugoplasiranog Radničkog, a 21 od Partizana koji ima utakmicu manje.Zemun je na pretposlednjem, 15. mestu sa 18 bodova i Dinamo iz Vranja će imati priliku da ga prestigne.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan