Izvor: Beta, 06.Maj.2011, 14:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zvezda ide na pobedu
BEOGRAD, 6. maja 2011. (Beta) - Trener fudbalera beogradske Crvene
zvezde Robert Prosinečki izjavio je u petak da neće ništa menjati u
igri svog tima za duel sa OFK Beogradom i da veruje u pobede u svih
pet mečeva do kraja prvenstva.
"Pobedom protiv Hajduka (iz Kule) u prošlom kolu uspeli smo da se
psihološki oporavimo od poraza u derbiju sa Partizanom. Daćemo sve
od sebe da do kraja prvenstva ostvarimo sve pobede, kako bismo
održali neizvesnost u šampionskoj trci. U subotu neću ništa
menjati u igri svog tima, jer ako budemo dominirali i držali loptu u
svom posedu, neće biti problema", rekao je Prosinečki novinarima u
Beogradu.
"Gledao sam OFK protiv Vojvodine, kada su pobedili sa 1:0 i naneli
jedini poraz Novosadjanima u prolećnom delu prvenstva. Znam dosta o
njihovoj igri, ali kao i uvek, zanima me samo igra Crvene zvezde",
kazao je Prosinečki.
Crvena zvezda i OFK Beograd sastaće se u subotu u 15 sati na
Omladinskom stadionu, u utakmici 26. kola Super lige.

















