Zvezda dočekuje Spartak, Partizan u Nišu

Izvor: NoviMagazin.rs, 31.Mar.2017, 09:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda dočekuje Spartak, Partizan u Nišu

Utakmicama 28. kola u petak i subotu se, nakon dvonedeljne pauze, nastavlja takmičenje u fudbalskoj Super ligi Srbije, Crvena zvezda dočekuje Spartak, dok Partizan gostuje u Nišu ekipi Radničkog.

Prvi meč 28. kola igra se danas od 17.00 u Gornjem Milanovcu gde domaći Metalac dočekuje ekipu Čukaričkog, dok su svi ostali mečevi na programu sutra.

I za Metalac i za Čukarički pobeda i tri >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << boda u današnjem duelu su imperativ. Metalcu su potrebni bodovi jer se nalazi u zoni koja nikako ne garantuje opstanak u ligi, dok se Čukarički bori za plasman u plej-of.

Ekipa iz Gornjeg Milanovca je vezala četiri poraza i trenutno je na 12. mestu na tabeli sa 26 bodova.

Čukarički je, na drugoj strani, u prethodnom kolu poražen od Zvezde na svom terenu i deseti je na tabeli 33 boda, odnosno ima četiri boda manje od Voždovca i Spartaka.

Lider šampionata, ekipa Crvene zvezde sutra od 16.00 na stadionu "Rajko Mitić" dočekuje subotički Spartak.

Crveno-beli su u prolećnom delu domaćeg šampionata upisali pet pobeda i jedan remi i prvi su na tabeli sa 70 bodova, odnosno imaju šest više od drugoplasiranog Partizana.

Spartak vodi veliku borbu za plasman u plej-of, a u prethodnom kolu je slavio protiv Borca. Subotička ekipa je na osmom mestu sa 37 bodova, koliko ima i devetoplasirani Voždovac.

Derbi meč 28. kola igra se sutra od 18.30 u Nišu gde domaći Radnički na Čairu dočekuje Partizan.

Nišlije su nakon poraza na startu prolećnog dela šampionata uspele da ostvare četiri pobede i jedan remi, a u duel s Partizanom ulaze posle pobede nad Bačkom. Radnički je peti na tabeli Super lige sa 43 boda, koliko je do sada sakupio i petoplasirani Napredak.

Izabranici Marka Nikolića su u odličnoj formi, upisali su pet pobeda i jedan remi na startu prolećnog dela sezone, a u prethodnom kolu su bili ubedljivi protiv Voždovca.

Partizan je drugi na tabeli sa 64 boda, ima šest manje od prvoplasirane Crvene zvezde.

Parovi 28. kola Super lige Srbije:

Petak:

Metalac - Čukarički (17.00)

Subota:

Crvena zvezda - Spartak (16.00)

Borac - Rad (17.00)

Voždovac - Vojvodina (17.00)

Radnik - Bačka (17.00)

Mladost - Javor (18.00)

Napredak - Novi Pazar (18.00)

Radnički Niš - Partizan (18.30)
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Povezane vesti

Zvezda dočekuje Spartak, Partizan u Nišu

Izvor: Beta, 31.Mar.2017

Utakmicama 28. kola u petak i subotu se, nakon dvonedeljne pauze, nastavlja takmičenje u fudbalskoj Super ligi Srbije, Crvena zvezda dočekuje Spartak, dok Partizan gostuje u Nišu ekipi Radničkog.Prvi meč 28. kola igra se danas od 17.00 u Gornjem Milanovcu gde domaći Metalac dočekuje ekipu Čukaričkog,...

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.