Zvezda čeka Žalgiris u Pioniru

Izvor: N1 televizija, 25.Nov.2016, 16:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda čeka Žalgiris u Pioniru

Košarkaši Crvene zvezde dočekaće ekipu Žalgirisa u dvorani "Aleksandar Nikolić", nekadašnjem Pioniru, u meču desetog kola Evrolige. Taj duel odigraće se sledećeg petka sa početkom u 19 časova.

“Klub će sa sa svim ostalim važnim informacijama, počev od termina početka prodaje karata, pa preko načina ulaska u dvoranu i bezbednosnih protokola, oglasiti početkom naredne nedelje“, navodi se na zvaničnom sajtu crveno-belih.

Crvena zvezda ima skor 4-5, dok je Žalgiris na tri pobede i šest poraza.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda,   Evroliga

Nastavak na N1 televizija...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.