Zvezda će prvo morati da plati

Izvor: B92, 10.Jan.2015, 00:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Zvezda će prvo morati da plati"

Crvena zvezda je predstavila Džošuu Parkera, do ove zime napadača slovenačkih Domžala, ali reprezentativac Antigve i Barbude još nema sve neophodne papire.

Sportski direktor Domžala Matej Oražem rekao je slovenačkim medijima da Parker ne može da igra za Zvezdu dok 'crveno-beli' ne plate obeštećenje.

"Dogovoreno je da sertifikat koji je potreban za registraciju igrača izdamo kada tek kada Crvena zvezda izmiri finansijske obaveze prema nama," >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << rekao je Oražem a preneo portal Ekipa24.

"On je bio važan igrač za nas, ovde je vratio karijeru na pravi put ali nismo mogli da ispunimo njegove finansijske zahteve i da ga zadržimo. Zadovoljni smo i obeštećenjem s obzirom na to da je imao ugovor samo do kraja ove sezone."

Ponuda 'crveno-belih' nije bila jedina koju je imao Parker, a Oražem veruje da dobri odnosi dva kluba neće biti pokvareni

"Bilo je ponuda iz Kine i iz Švajcarske ali je Parker odlučio da ode u Zvezdu. Mi sa prvakom Srbije imamo dobre odnose, Slaviša Stojanović bio je trener i u Domžalama i u Beogradu. Lako smo se dogovorili i kada je Nemanja Maksimović dolazio kod nas," rekao je sportski direktor Domžala.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Domžale: "Parkeru sertifikat kad Zvezda isplati obeštećenje"

Izvor: Sportske.net, 10.Jan.2015

Najtrofejniji srpski klub promovisao je Džošuu Parkera kao peto pojačanje u zimskom prelaznom roku ali iz Slovenije stiže vest da reprezentativac Antigve i Barbude još uvek nije plaćen i da Domžale neće dati sertifikat dok Zvezda ne ispuni dogovorene finansijske obaveze.

Nastavak na Sportske.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.