Zvezda blindirala svoj biser

Izvor: B92, 25.Mar.2021, 20:04

Zvezda "blindirala" svoj biser

Crvena zvezda je produžila ugovor sa talentovanim napadačem.

Marko Lazetić, sedmi najmlađi debitant u istoriji crveno-belih, potpisao je novu saradnju na tri godine sa aktuelnim šampionom Srbije.

On je prošlog novembra debitovao sa 16 godina za prvi tim Zvezde, a potom na zimu prešao na pozajmicu u Grafičar kako bi skupljao iskustvo.

"Zaista sam presrećan i veoma mi je drago što >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << klub veruje u mene. Nadam se da ću opravdati poverenje dobrim igrama u crveno-belom dresu. Raduje me činjenica da ću jednog dana zaigrati na punoj Marakani i biti u prilici da ispunim dečački san svakog navijača našeg velikog kluba", rekao je Lazetić.

Napadač je aktuelnu sezonu počeo u omladinskoj ekipi crveno-belih koju sa klupe predvodi Marko Neđić i uprkos problemu sa povredom zabeležio je sedam nastupa i postigao dva gola, a potom je prekomandovan u Grafičar.

"Iskustvo koje trenutno stičem igrajući za prvi tim Grafičara mi veoma pomaže, jer je velika razlika između omladinskog i seniorskog fudbala. Iz utakmice u utakmicu sve više napredujem, što mogu da primetim, a uskoro se nadam da ću dobiti priliku u Crvenoj zvezdi. Moj san, koji će se nadam se ostvariti, je da budem najbolji strelac Zvezde i od toga nikad ne odstupam", zaključio je Lazetić.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.