Zvezda - Grofu ne treba kondicioni trener!

Izvor: Sportske.net, 03.Jun.2015, 12:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda - ''Grofu'' ne treba kondicioni trener!

Opšta ocena posle jučerašnje promocije Miodraga Božovića na mesto šefa struke Crvene zvezde jeste da je popularni ''Grof'' izneo dosta zanimljivih stavova.

Jučerašnji događaj dana u Ljutice Bogdana bila je zvanična promocija novog trenera Crvene zvezde Miodraga Božovića, a neki njegovi odgovori se i dalje prepričavaju u javnosti.

Popularni ''Grof'' je bio odlično raspoložen, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << a ako ste propustili, o njegovim ambicijama u Crvenoj zvezdi možete da čitate OVDE.

A zanimljiv je i način na koji Božović planira da te ambicije i ostvari. Naime, on je novinarima otkrio da dok je on na klupi, Crvenoj zvezdi neće biti potreban kondicioni trener.

''Smatram da atletičari ne mogu bolje da spreme ekipu od fudbalera i zbog toga mi kondicioni trener i ne treba. Kada budem video fudbalskog trenera da trenira atletičare, onda ću i ja da angažujem atletičara'', konstatovao je Božović.

On je, naravno, svestan velike odgovornosti koje se prihvatio.

''Trener je potrošna roba. Čim preuzimam ekipu, preuzimam i obaveze. Ako toga ne bude, nema opravdanja, nego trener odlazi. Svestan sam da od trenera mnogo zavisi i da je on uvek odgovoran za rezultate ekipe'', naglasio je, između ostalog, Miodrag Božović.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.