Zimska bitka večitih: Brazilac iz Javora želja i Zvezde i Partizana /video/

Izvor: Blic, 10.Dec.2012, 10:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zimska bitka "večitih": Brazilac iz Javora želja i Zvezde i Partizana /video/

Prelazni rok se bliži, a to što finansijski problemi drmaju i najjače srpske fudbalske klubove ne znači da će oni mirovati na tržištu tokom zimske pauze. Naprotiv. Naročito ako se uzme u obzir da imaju istu želju - Eliomara Silvu iz Javora.

Eliomar je stigao 2008. u Ivanjicu, tada kao 20-godišnjak koji je želeo da se nametne i u evropskom fudbalu. Korak po korak, izrastao je u vodećeg igrača ekipe iz Ivanjice, za koju je u jesenjem delu sezone sedam puta bio >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << strelac, a dvaput asistent.

Silva je, prema pisanju "Sporta" jedna od želja Crvene zvezde, koja bi da dovede i njegovog zemljaka iz Porta, Kelvina. Kako isti izvor navodi, i Partizan bi da ojača svoje redove baš Eliomarom, pa bez obzira na finansijske poteškoće "večitih", čini se da su kvaliteti ovog Brazilca sa brojem deset na leđima ipak dovoljni da počne zimski derbi - juriš za njegovim potpisom.

Evo nekih njegovih poteza u prve dve, od četiri godine boravka u Ivanjici:

Povezane vesti: Vilotić: Kako da igram za Partizan kad navijam za Zvezdu? "Večiti" će morati da pričekaju, sjajni Pauljević produžio ugovor sa Hajdukom Partizan protiv Slobode sa novim semaforom, Zvezda u Ivanjici nastavlja poteru Barselonin Sorijano umesto u Zvezdu ide u Benfiku Juventusov napadač Libertaci na korak od dolaska u Zvezdu


Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda,   Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Fudbal

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.