ZVEZDA USVOJILA STATUT, ČLANOVI POSTAJU VLASNICI KLUBA

Izvor: Kurir, 08.Mar.2012, 03:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ZVEZDA USVOJILA STATUT, ČLANOVI POSTAJU VLASNICI KLUBA

Predsednik Vladan Lukić rekao je da bi novi Statut trebalo da bude usaglašen sa Zakonom o sportu Republike Srbije najkasnije do 7. aprila

BEOGRAD - Skupština Fudbalskog kluba Crvena zvezda usaglasila je Statut sa Zakonom o sportu, po kojem su crveno-beli postali vlasništvo članova kluba. Vanrednoj sednici prisustvovao je 51 od ukupno 78 članova Skupštine, a za predlog novog Statuta glasali su svi prisutni članovi, izuzev jednog >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << uzdržanog.

Predsednik Vladan Lukić rekao je da bi novi Statut trebalo da bude usaglašen sa Zakonom o sportu Republike Srbije najkasnije do 7. aprila.

Na sednici je prihvaćen predlog o neophodnosti da Skupština verifikuje otuđenje imovine, kao i da je za opoziv predsednika potrebno izjašnjavanje više od polovine članova Skupštine, a ne, kako je bilo predloženo, dve trećine.

Sednici su kao članovi Skupštine prisustvovali Dragan Džajić, Dragoslav Šekularac, Jovan Aćimović, a među prisutnima je bio i generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije Zoran Laković.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.