Izvor: HotSport.rs, 04.Nov.2023, 21:05

ZVEZDA RUTINSKI PROTIV RADNIKA: Kanga sa penala potvrdio pobedu! (VIDEO)

Novi primljen gol je pokvario celokupan utisak tokom prvih 70 minuta Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Radnika iz Surdulice rezultatom 3:1 u okviru 14. kola MozzartBet superlige Srbije. Odlično je izgledao tim Baraka Bahara u prvih 45 minuta. Konstantno su napadali i kružili oko gola gostiju a nagrada je stigla u 19. minutu, kada ... Read more
The post ZVEZDA RUTINSKI PROTIV RADNIKA: Kanga sa penala potvrdio pobedu! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda