ZVEZDA: Jovanović bez akreditacije

Izvor: Mondo, 04.Apr.2013, 18:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ZVEZDA: Jovanović bez akreditacije

Crvena zvezda Telekom sankcionisala novinara, čije izvinjenje zbog gađanja loptom je prethodno prihvatio trener Partizana mt:s.

Crveno-beli su preko portparola Jove Karanovića saopštili da će novinaru Aleksandru Jovanoviću do daljeg biti onemogućen dolazak na utakmice tog kluba sa akreditacijom.

Razlog je Jovanovićev nepromišljen >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << potez na utakmici Superlige Srbije između Zvezde i Partizana, na kojoj je loptom gađao trenera crno-belih Duška Vujoševića.

"Crvena zvezda do daljeg neće dozvoliti dolazak na utakmice Aleksandru Jovanoviću sa novinarskom legitimacijom. Ovo se odnosi na njega lično, a ne na njegovu redakciju", rekao je agenciji Beta portparol Crvene zvezde.

Jovanović, koji je loptom pogodio Vujoševića u ruku, iste večeri se izvinio trofejnom stručnjaku, kao i svim učesnicima derbija i navijačima, a u četvrtak je izvinjenje uputio i Telegraf, portal na kojem je Jovanović zaposlen kao urednik.

Vujošević je izvinjenje prihvatio, uz ogradu.

"Prihvatam izvinjenje, iako njegov gest na utakmici ne razumem, niti mogu da oprostim. Kulturno je što je smogao snage da se izvini i pokaže da nije prost čovek, ali utoliko pre mi nije jasno njegovo ponašanje na meču", preneo je sajt Partizana Vujoševićeve reči.

Crno-beli su u četvrtom derbiju ove sezone slavili prvu pobedu, rezultatom 77:67.

(Beta/MONDO, foto: MN Press)

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.