Vojvodina osvežava tim!

Izvor: Sportske.net, 12.Maj.2017, 14:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vojvodina "osvežava" tim!

Trener fudbalera Vojvodine Radoslav Batak rekao je danas da su njegovi igrači dosta istrošeni posle napornih utakmica protiv Crvene zvezde i Partizana i dodao da će ekipa do kraja sezone biti osvežena sa fudbalerima koji su do sada imali manju minutažu.

"U protekle dve i po nedelje odigrali smo četiri jako teške utakmice: dva puta protiv >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Partizana u Kupu, zatim protiv Crvene zvezde i protiv Mladosti iz Lučana. Na svakom od tih mečeva, imali smo imperativ pobede. Igrači su fizički i emotivno istrošeni, s obzirom na to da Vojvodina nikada u svojoj istoriji nije odigrala više utakmica u toku jedne sezone", rekao je Batak

"Na poslednja tri meča pokušaćemo da osvežimo ekipu i probamo neke igrače koji su imali manju minutažu jer nas već 29. juna očekuju kvalifikacije za Ligu Evrope, a Vojvodina mora da zna na koje fudbalere može da računa u predstojećoj sezoni", dodao je trener Vojvodine.

Vojvodina u petom kolu plej-ofa Super lige Srbije sutra dočekuje ekipu Radničkog iz Niša. Novosadska ekipa bi pobedom na tom meču i teoretski obezbedila plasman u kvalifikacije za Ligu Evrope.

Ekipa Vojvodine je treća na tabeli sa 36 bodova, dok je Radnički peti sa pet bodova manje.

"Radnički je predvodjen mladim trenerom koji je ponikao u našem gradu i taktički igraju jako zrelo, kvalitetno i uvek na rezultat. Medjutim, Vojvodina uvek gleda sebe i u svaku utakmicu ulazi maksimalno i sa željom da pobedi, pa će tako biti i u preostala tri meča do kraja", rekao je Batak.

Iako je nagovestio da će protiv Radničkog šansu dobiti igrači koji su ove sezone imali manju minutažu, Batak je naveo to ne znači da rezultat neće biti važan.

"To nikad ne možemo da kažemo. Ja na prvom mestu gledam sebe kao trenera i svaki rezultatski neuspeh je prvenstveno moj neuspeh. Igrači koji će dobiti šansu rade izuzetno kvalitetno na treninzima", rekao je Batak.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Batak: Pokušaću da osvežim ekipu

Izvor: N1 televizija, 12.Maj.2017

Trener fudbalera Vojvodine Radoslav Batak pred utakmicu sa Radničkim iz Niša rekao je da se njegova ekipa u protekle dve nedelje psihički i fizički umorila u mečevima sa Crvenom zvezdom i Partizanom..."U protekle dve i po nedelje odigrali smo četiri jako teške utakmice: dva puta protiv Partizana...

Nastavak na N1 televizija...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.