Vilotić: Zvezda je jača nego proletos

Izvor: S media, 08.Jul.2011, 15:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vilotić: Zvezda je jača nego proletos

Crvena zvezda jača je nego proletos, stav je novoimenovanog kapitena srpskog vicešampiona, Milana Vilotića.

Mladi defanzivac je izneo i argumente za svoj stav.

Vilotić novi kapiten Zvezde

Rambo Petković: Sa Pačekom sam osvojio titulu 2009.

Adžić konačno "ulovio" nekog Brazilca: Pačeko na "Marakani" VIDEO

I Vilotić među "orlovima"

- Jači smo pre svega za šest meseci rada sa Prosinečkim. Mnogo smo iskusniji >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << i mislim da će ove sezone neki od mladih igrača sigurno eksplodirati. Ujedno smo dobili i dobra pojačanja i evidentno je da ekipa ima drugu dimenziju - rekao je popularni Vilota za klupski sajt.

Ipak, crveno-bele je zadesio maler već na prvom kontrolnom meču pošto je novajlija Pačeko teško povređen.

- Povreda Pačeka je veliki hendikep za Zvezdu. To je igrač koji je trebalo da dobije mesto među 11 igrača. Nemamo ga sada i šta da se radi. On mora da bude mentalno jak i da izdrži sve probleme. Najvažnije je da ozdravi a onda će se lako vratiti fudbalu i treniranju – dodao je Vilotić.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.