Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 03.Dec.2023, 23:27

Vaterpolisti Novog Beograda pobedili Crvenu zvezdu i osvojili Kup Srbije

Vaterpolisti Novog Beograda osvojili su Kup Srbije, pošto su večeras u Šapcu u finalu ovog takmičenja pobedili Crvenu zvezdu rezultatom 18:15.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

ZVEZDA PALA U FINALU: Vaterpolisti Novog Beograda po prvi put OSVOJILI KUP SRBIJE!

Izvor: SrbijaDanas.com, 03.Dec.2023

Sjajan meč viđen je večeras u Šapcu...Vaterpolisti Novog Beograda pobednici su Kupa Srbije pošto su u finalu završnog turnira u Šapcu savladali Crvenu zvezdu sa 18:15. Posle ubedljivog trijumfa nad Partizanom sa 16:8 u polufinalu, Novobeograđani su i u finalu protiv crveno-belih prikazali dominantnu...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.