VUJADIN SAVIĆ U BORDOU!

Izvor: Kurir, 20.Jul.2010, 10:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VUJADIN SAVIĆ U BORDOU!

Vujadin Savić, dete Crvene zvezde, najverovatnije napušta klub i odlazi u Bordo. U nedelju, u Sloveniji je boravio njegov zastupnik Ranko Stojić, koji je razgovarao s ljudima iz Zvezde o statusu svog štićenika.

Pošto niko u klubu Saviću nije mogao da garantuje mesto u startnih 11, mladi igrač, kojem ugovor s Zvezdom ističe u januaru, opredelio se za odlazak. U Bordou će igrati kod Žana Tigane, a Zvezda će dobiti pristojno obeštećenje. Vujadin Savić ima francusko državljanstvo i neće biti tretiran kao stranac.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.