Uz Delije do pobede u Nišu

Izvor: Sportski Žurnal, 06.Feb.2011, 14:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Niš – Crvena zvezda 3:11 (0:4, 1:2, 2:2, 0:3)
Bazen „Čair”. Gledalaca: 500. Sudije: Ragač i Stefanović (Beograd). Igrač više: Niš 5 (1), Crvena zvezda 4 (1).
NIŠ: Kanlić, Sadiković, Perić, Lekić, Vuksanović 1, Jovanović, Živić, Milić, Stevanović 1, Mladenović 1, Maksimović, Milošević, Dojčinović, M. Sadiković, Đurđević. Trener: Kikinđanin.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << /> CRVENA ZVEZDA: Pijetlović, S. Rašović 3, Đuretić, Rusov, Savić 2, Antonijević 1, Kostić, V. Rašović 1, Krstić 1, Maljković, Popović 1, Ivošević 2, Draksimović, Petrović i Filipović. Trener: Jelenić.

Crveno-beli su, bodreni velikom podrškom niških Delija došli do planiranih bodova.
Nišlije su prvi gol postigle tek u 12. minutu, kada su uspeli da uspore ritam crveno-belih, koji bi sigurno više puta zatresli mrežu domaćih da na golu nije bio Kanlić.
Poveli su gosti i sa 8:1, ali neopreznost i opuštanje crveno-belih u poslednja dva minuta treće četvrtine kaznili su Stefanović i Mladenović.
U poslednjem delu Zvezda je samo zapečatila trijumf.

Nastavak na Sportski Žurnal...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.