Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 29.Okt.2020, 02:15

UŽIVO: Zvezda - Liberec 5:1

Utakmica drugog kola grupne faze Lige Evrope između Crvene zvezde i Libereca igra se u Beogradu. Trenutni rezultat 5:1 za Zvezdu.
69. minut - GOOOL!!! Upisao se i Falčineli. Postigao je pogodak glavom posle kornera, koji je izveo Ben. Rapsodija Zvezde.
67. minut - GOOOL!!! Katai! 4:1 za Zvezdu! Kakav gol Kataija! U stilu najvećih majstora. "Slalom" Kataija u stilu Dejana Savićevića. Promešao je odbranu Libereca i postigao gol.
62. minut - Fantastična odbrana Borjana. Parada i sjajna odbrana posle slobodnog udarca. Lopta je išla u rašlje.
57. minut - Velika prilika za crveno-bele. Brza kontra Zvezde, Ben je uposlo Kataia, koji je se ustremio ka kaznenom prostoru,...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...