UŽIVO: Crvena zvezda - Udineze 1:0 (50. minut)! Stanković: Vratiću se u Zvezdu jednog dana...

Izvor: Vesti-online.com, 15.Nov.2014, 19:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Legendarni fudbaler Crvene zvezde Dejan Stanković u igru je ušao u 38. minutu umesto Vukana Savićevića i dobio salve aplauza. U njegovu čast na severu je bila bakljada. Na poluvremenu, Deki je obukao dres sa brojem 9 na kome piše Drulić, u čast nekadašnjem golgeteru crveno-belih, koji je prošle nedelje imao tešku saobraćajnu nesreću. Golom Bogdana Planića u sedmom minutu, Crvena zvezda vodi na Marakani protiv Udinezea, u prijateljskom susretu.

Dejan Stanković >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << oprostiće se i u crveno-belom dresu

"Dobro veče Marakano. Šta da vam kažem, nego jedno veliko hvala. Ovo mi je bio dečački san da završim karijeru na Marakanu. Zatvorio sam krug uspešne karijere", rekao je Stanković na poluvremenu utakmice i dodao da će jednog dana da se vrati u svoju Crvenu zvezdu.

46. minut - Drugo poluvreme je počelo.

45+1. minut - Kraj prvog poluvremena. Dejan Stanković je završio karijeru u dresu Zvezde. Umesto Stankovića u igri je mlađani Vukašin Jovanović. Stanković je obukao dres sa brojem 9 na kome piše Drulić, u čast nekadašnjeg napadača Crvene zvezde koji je prošle nedelje imao tešku saobraćajnu nesreću.

43. minut - Stanković bio u šansi, ali nije uspeo glavom da zahvati loptu.

39. minut - Stanković Dejan, jedan je Stanković Dejan, grmi sa severa.

38. minuta - U igri je Dejan Stanković. Kreće grmljavina sa severa i bakljada "delija". Iz igre je izašao Savićević.

32. minut - Još malo i na terenu će Dejan Stanković.

26. minut - Opet je Jović bio u šansi, ali je Kelava dobro intervenisao.

24. minut - Udineze u šansi, ali je Kahriman odlično intervenisao.

21. minut - Šanse na obe strane, ali nema promene rezultata.

13. minut - Nova šansa za Udineze. Murijel nije uspeo da savlada Kahrimana.

10. minut - Šansa za Udineze. Kahriman je dobro intervenisao posle šuta Bubnjića.

9. minut - Kakva šansa za Zvezdu. Jović je pretrčao Kelavu, uposlio je Savićevića koji sa 10 metara prebacujne prazan gol.

7. minut - GOOOL  - Planić postiže pogodak za Zvezdu posle kornera. Prekid je izveo Ristić.

1. minut - Utakmica je počela.

Po izlasku na atletsku stazu, Dejan Stanković je dobio ovacije navijača Zvezde.

Obojica trenera Lalatović i Stramaćoni najavili su da će igrati u podmlađenom sastavu, ali nema sumnje da je rezultat u drugom planu, a da će Marakana da "eksplodira" od skandiranja nekadašnjem ljubimcu.

SASTAVI

CRVENA ZVEZDA: Kahriman, Lazić, Planić, Antić, Jovanović, Grujić, Ristić, Savicević, Gavrić, Lazović, Jović

UDINEZE: Kelava, Alhasan, Domici, Belmonte, Bubnjić, Zapata, Giljerme, Halberg, Žadson, Pinci, Murijel.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.