UEFA pokrenula disciplinski postupak protiv Crvene zvezde

Izvor: BKTV News, 29.Sep.2017, 18:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

UEFA pokrenula disciplinski postupak protiv Crvene zvezde

Protiv fudbalskog kluba Crvena zvezda UEFA je pokrenula novi disciplinski postupak, zbog ponašanja navijača na utakmici protiv nemačkog Kelna.

UEFA je postupak pokrenula i protiv Kelna, jer su navijači nemačkog kluba, razočarani zbog poraza, gađali bakljama voz u kom su bile Delije.

Evropska kuća fudbala Zvezdu tereti za upotrebu pirotehnike i ubacivanje predmeta na teren. S druge strane, Kelnu se na teret stavljaju četiri tačke: loša organizacija, blokirani ulazi na tribine, paljenje pirotehnike i ubacivanje predmeta na teren.

Sednica na kojoj će se razmatrati ovaj slučaj zakazana je za 19. oktobar.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na BKTV News...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BKTV News. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BKTV News. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.