Izvor: N1 televizija, 11.Nov.2018, 01:28

Tomić: Izgleda da je bilo lako

Trener Crvene zvezde Milan Tomić rekao je da je izuzetno zadovoljan posle trijumfa svog tima nad Olimpijom u sedmom kolu ABA lige.

Šampion Srbije je ubedljivo slavio u Ljubljani rezultatom 83:60 i tako zadržao maksimalni skor od početka sezone.

"Odigrali smo dobru utakmicu, svih 40 minuta. Mislim da su svi igrači dali svoj učinak da na kraju izgleda da smo dobili lako. Olimpija je pružila otpor >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << u prvom poluvremenu, pokušala da odigra čvrsto u odbrani i dobro u napadu. Mislim da smo odigrali dobrih 40 minuta i da smo zasluženo pobedili", rekao je Tomić.

Naredna utakmica košarkaše Crvene zvezde čeka već u sredu, kada dočekuju Monako u sedmom kolu Evrokupa. Taj duel počinje u 19 časova i moći ćete da je pratite na Sport Klubu 1.