Izvor: Sportske.net, 29.Okt.2020, 21:14

To se čekalo, Zvezda opet sjajno počela poluvreme! (video)

Crvena zvezda je stigla do velike prednosti na startu drugog poluvremena.
Ekipa Crvene zvezde je prvo poluvreme rešila u svoju korist rezultatom 2:1, moglo je da bude daleko više golova u mreži Slovana iz Libereca.
Ipak, moglo bi da se nadoknadi u drugom poluvremenu.
Crvena zvezda je već u 50. minutu uspela da postigne gol i to preko Milana Gajića koji je uspeo da pronađe prostor do gola i da pošalje loptu u nebranjenu mrežu.
Prethodno je Ben izgubio loptu, ali je na njegovu sreću ona stigla do strelca trećeg pogotka.