Teodora Simović pobjednica Novosadskog polumaratona

Izvor: SandzakPress.net, 25.Mar.2019, 16:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Atletičarka Novog Pazara Teodora Simović pobjednica je današnjeg 26. Novosadskog polumaratona. Ona je stazu dugu 21 kilometar i 97 metara prešla za sat, 17 minuta i 52 sekunde. Drugo mjesto zauzela je Nora Trklja iz beogradske Crvene zvezde, a treće Slovenka Katja Rakušček. Najbolji u muškoj konkurenciji bio je Miroslav Marković iz Beograda, dok su drugo i treće mjesto osvojili njegov sugrađanin Nenad Milosavljević i Igor Jakimovski iz Skoplja. U okviru 26. Novosadskog polumaratona održano je ukupno 10 trka, a takmičilo se više od 1.200 atletičara i atletičarki iz 23 države. rtvnp
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda