Taksijem prešli 300 kilometara zbog Zvezde

Izvor: Mondo, 12.Nov.2014, 12:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Taksijem prešli 300 kilometara zbog Zvezde

Četvoricu navijača Crvene zvezde iz Kotor Varoši u blizini Banjaluke ništa nije moglo da spreči da bodre košarkaše crveno-belih na evroligaškoj utakmici protiv Olimpijakosa.

Foto: Facebook/Panto Bojic

Ljubav istinskih navijača prema klubu ne poznaje granice. U tu rečenicu kune se veliki broj simpatizera različitih klubova, ali malo je onih koji bi učinili ono što su uradila četvorica navijača Crvene zvezde iz Kotor Varoši (mesto udaljeno 40-ak kilometara >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << od Banjaluke).

Panto Bojić, Ljubiša Tešić, Zoran Tovilović i Sreten Keverović krenuli su na evroligaški meč Crvena zvezda - Olimpijakos nadajući se još jednom nezaboravnom putovanju, spektaklu u dvorani i pobedi voljenog tima.

Pobedi se nisu radovali, spektakl su doživeli, a putovanje će pamtiti do kraja života...

Pročitajte njihovu priču na Mondo.ba.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.