Stojanović odgovara Jankovicu

Izvor: RTS, 30.Nov.2012, 17:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stojanović odgovara Jankovicu

Član Radne grupe fudbalskog kluba Crvena zvezda Zoran Stojadinović rekao je da je trener Aleksandar Janković imao punu podršku Radne grupe od njenog formiranja i da je iznenađen njegovim izjavama.

Janković je ranije danas na konferenciji za medije pred utakmicu s Vojvodinom kazao da nikada nije bila veća bura oko Zvezdinog tima nego ove jeseni i da se igračima postavlja ultimatum iako sedam meseci nisu primili platu.

"Očekivao sam najavu utakmice i nisam >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << se nadao ovakvom potezu Jankovića. Od dolaska Radne grupe imao sam utisak da on misli da želim da ga sklonim, a to nije tačno. Od prvog trenutka je imao punu podršku Dragana Džajića, Nebojše Čovića i mene", rekao je Stojadinović novinarima na stadionu Crvene zvezde.

Stojadinović je kazao da novca u klubu trenutno nema, ali da će ga biti.

"Ako se kao problem ističe plata igrača i u Partizanu igrači ne primaju plate četiri meseca pa igraju. Novca u klubu trenutno nema, ali će ga biti", kazao je Stojadinović.

On je rekao da nikome u Radnoj grupi u ovom trenutku ne pada na pamet da smeni Jankovića.

"Radna grupa može da smeni Jankovića, ali to nikome u ovom trenutku ne pada na pamet. On se malo zaleteo, ali se ne menja ništa u njegovom statusu. Možda ovo bude dodatni motiv za igrače pred utakmicu protiv Vojvodine", rekao je Stojadinović.

Stojadinović je rekao da je planirano da s predsednikom Radne grupe Draganom Džajićem održi sastanak s Jankovićem, ali je dodao da će posle njegovih izjava to biti pomereno za posle utakmice protiv Vojvodine.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Stojanović odgovara Jankoviću

Izvor: RTS, 30.Nov.2012

Član Radne grupe fudbalskog kluba Crvena zvezda Zoran Stojadinović rekao je da je trener Aleksandar Janković imao punu podršku Radne grupe od njenog formiranja i da je iznenađen njegovim izjavama. ..Janković je ranije danas na konferenciji za medije pred utakmicu s Vojvodinom kazao da nikada nije...

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.