Stojanović: Znamo šta moramo da uradimo

Izvor: Beta, 07.Mar.2014, 15:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stojanović: Znamo šta moramo da uradimo

BEOGRAD, 7. marta 2014. (Beta) - Trener fudbalera Crvene zvezde Slaviša Stojanović rekao je u petak da njegova ekipa zna šta bi trebalo da uradi da bi ostala na prvom mestu na tabeli.

"Jasno je šta bi trebalo da uradimo da bismo zadržali poziciju na kojoj se nalazimo, ali i jasno je da neće biti lako. Napredak je dobra ekipa i to su pokazali u prva dva kola (prolećnog dela). Moraćemo da budemo maksimalno spremni >> Pročitaj celu vest na sajtu Beta << i motivisani da bismo zadržali prvo mesto", rekao je Stojanović na konferenciji za novinare na stadionu Zvezde.

Fudbaleri Crvene zvezde u subotu od 18 sati na svom stadionu igraju protiv Napretka, utakmicu 18. kola Super lige Srbije. Zvezda je prva na tabeli sa 38 bodova, a Napredak zauzima deveto mesto sa 21 bodom.

"Mi treba da brinemo samo o sebi, nema veze ko je na drugoj strani. Igrači su svesni da su svaki bod i gol značajni, ne gledamo mnogo unared, već samo u narednu utakmicu sa Napretkom", rekao je on.

Stojanović je dodao da Napredak ima dobro izbalansiranu ekipu, novu svežinu u prolećnom delu, pre svega u veznom redu, kao i da su igrači veoma agilni po bočnim pozicijama.

Trener crveno-belih je rekao i da ima sitnih problema sa povredama, ali da "nije ništa strašno".

Nastavak na Beta...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.