Izvor: B92, 06.Okt.2013, 21:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Stojanović: Ako sam kriv...
Trener Crvene zvezde Slaviša Stojanović čestitao je Čukaričkom na zasluženoj pobedi i rekao da je tim sa Banovog brda imao sve što njegov tim nije imao.
'Crveno-beli' su kao gosti izgubili od ekipe gradskog rivala sa 2:0, u utakmici osmog kola Superlige Srbije.
"Čukarički je imao srce, htenje, disciplinu, odgovorniost i, na kraju krajeva, znanje da iskoristi šanse koje smo im mi omogućili", izjavio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je Stojanović na konferenciji za medije posle utakmice.
On je istakao da je njemu neshvatljivo da se iz utakmice u utakmicu ponavljaju greške u igri Crvene zvezde.
"Koju god kombinaciju da stavim na štoperskim pozicijama, uvek neko napravi grešku koja nas košta. Nikad nisam kukao, to je to što imamo, ali ovakve greške ne smeju da se dešavaju ni na pionirskom, a kamoli na ovom nivou", konstatovao je Stojanović.
Slovenački trener rekao je da će sam tražiti sastanak sa upravom kluba, da se ozbiljno popriča o svemu i da se vidi kako dalje.
"Situacija je jasna. Ne bežim od odgovornosti i ukoliko se proceni da sam ja najveći krivac zna se šta sledi", poručio je Stojanović.
Trener Čukaričkog Vladan Milojević zahvalio je kolegi Stojanoviću na komplimentima i rekao da ne zna koji su dometi njegove mlade i talentovane ekipe.
"Respektujemo svakog rivala, posebno Crvenu zvezdu, ali samo pre utakmice. Na trerenu ne respektujemo nikoga, imamo mlade igrače čije mogućnosti su velike, ali ne znam koliko velike. Srećni smo što smo lideri, uživaćemo jedan dan, a onda ponovo se posvetiti radu", kazao je Milojević.
U devetom kolu Superlige Crvena zvezda dočekuje Novi Pazar, dok Čukarički gostuje ekipi Donjeg Srema.
Stojanović: Ako je krivica samo moja sve je jasno! Igrači prave greške kao da su u pionirima
Izvor: Dzungla.org, 06.Okt.2013
Trener Crvene zvezde Slaviša Stojanović posle poraza od Čukaričkog ima muku više i pored mnogobrojnih problema u ekipi i klubu.- Čestitam Čukaričkom na pobedi. Imali su sve što mi nismo: srce, hrabrost, odgovornost… Pokazali su kompaktnost, dok mi nismo uspeli u našim namerama. Kako...
Slaviša Stojanović: Ako sam jedini krivac….
Izvor: Sportski Žurnal, 06.Okt.2013
Slaviša Stojanović, šef struke Crvene zvezde potišten je izašao pred novinare posle novog poraza svog tima.. (FOTO: N. Negovanović). – Čukarički je imao sve ono što mi nismo, srce, htenje, disciplinu, odgovornost, znanje i iskoristio je šanse koje smo im mi omogućili.. Da li će te razgovarati...




