Izvor: Blic, 03.Sep.2010, 21:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Štimac pojačao Ventspils
Košarkaš Crvene zvezde Vladimir Štimac napustio je Mali Kalemegdan i pojačao je letonski Ventspils.
Štimac se vratio na Baltik gde je od 2005. do 2008. godine branio boje Žalgirisa pre nego što je došao u Crvenu zvezdu.
Dvadesettrogodišnji centar je pred kraj prošle sezone navodno potpisao za Lotomatiku, ali od tog transfera na kraju nije bilo ništa.
Štimac je peti igrač koji je ovog leta napustio klub, a pre njega to su učinili Marko Kešelj, Vuk Radivojević, Nemanja Bjelica i Elmedin Kikanović.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








