Izvor: B92, 29.Okt.2020, 22:05

Skener B92.net: Katai se igrao, Ben pogađao – Zvezda protutnjala

Fudbaleri Crvene zvezde ostavili su odličan utisak u drugom kolu grupne faze Lige Evrope.
Bilo je padova u igri, ali sveukupno crveno-beli odigrali su na nivou zabeležili ubedljivu pobedu – 5:1.
Briljirao je Aleksandar Katai, a sjajni su bili Ivanić, Ben, Gajić...
Crveno-beli na skeneru B92.net:
Milan Borjan – Golman Crvene zvezde nije mnogo posla u prvom poluvremenu. Kod gola nije mogao mnogo. Najveća pretnja mu je bila posle prekida i baš posle jednog takvog imao je sjajnu intervenciju. Sprečio je Liberec da sredinom drugog poluvremena smanji na 3:2.
Milan Gajić – Dobra utakmica Gajića koja je krunisana pogotkom. Zvezda nije mnogo napadala...