SEHA: Metalurg prejak za Zvezdu

Izvor: B92, 11.Nov.2011, 11:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SEHA: Metalurg prejak za Zvezdu

Rukometaši Metalurga naneli su težak poraz Crvenoj zvezdi u osmom kolu regionalne SEHA lige, 28:18.

Bio je ovo šesti meč Zvezde u regionalnoj ligi i peti poraz. Već za četiri dana "crveno - beli" će igrati sa Zagrebom, u zaostalom meču šestog kola.

Utakmicu u Skoplju gledalo je oko 1200 gledalaca, a najefikasniji u domaćem timu bio je Nikola Mojsovski sa šest golova. Za Zvezdu su po pet dali Dokić >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i Blečić, ali su ostali podbacili.

Zvezda je u Skoplju igrala bez prvog golmana Darka Stanića, koji je bio odsutan zbog bolesti.

Ekipa Metalurga zabeležila je i šesti trijumf i zadržala prvo mesto na tabeli.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.