Ristić: Ništa još nije gotovo

Izvor: B92, 19.Avg.2016, 14:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ristić: Ništa još nije gotovo

Fudbaler Crvene zvezde Mihailo Ristić izjavio je da je preveliki broj grešaka razlog ubedljivog poraza od Sasuola (3:0) u Italiji.

"Početak nije bio toliko loš, ali njihova taktička superiornost je presudila. Pravili smo previše grešaka i zato je rezultat takav kakav jeste. Ispostavilo se da Berardi nije takav bauk kakvim su ga predstavili. Ipak, imao je gol i asistenciju, svakako je pokazao kvalitet", rekao je Ristić.

On je dodao da je italijanski tim >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << pokazao da je veoma kvalitetan.

"Znali smo i pre početka da je Berardi udarna igla njihovog tima. Dosta problema na drugoj strani pravio nam je i Poletano. Sasuolo ima odlične igrače na svim pozicijama. Mi smo loše taktički stajali na terenu i zato je rezultat ovakav", rekao je Ristić.

Ristić je poručio da mu mnogo znače pohvale trenera Miodraga Božovića, posle reči da je bio jedina svetla tačka u Italiji.

"To mi mnogo znači, ali najvažnije je da timski igramo dobro, ali nismo uspeli. Ipak, kvalifikacije još uvek traju, ništa nije gotovo. U revanšu možete da očekujete našu borbu, da damo svoj maksimum u 90 minuta i da pokušamo da izborimo prolaz u drugu rundu", zaključio je levi bek crveno-belih.

Revanš meč između Crvene zvezde i Sasuola na stadionu ’Rajko Mitić’ na programu je narednog četvrtka.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.