Izvor: B92, 18.Nov.2011, 16:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Radnički nema šta da traži"
Utakmica OFK Beograd - Radnički 1923 igra se u subotu u 13.00 na Omladinskom stadionu na Karaburmi, a oba tima najavljuju pobedu u tom meču.
Trener OFK Beograda Dejan Đurđević rekao je da njegovi fudbaleri mogu ispraviti greške iz prošle utakmice i da se nada pobedi protiv Radničkog 1923 u 12. kolu JSL.
"Propuste protiv Crvene zvezde možemo da anuliramo i ne sumnjam da ćemo se u sutra radovati. Tačno >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je da nas prate kadrovski problemi, ali to je idealna prilika za neke druge igrače da pokažu koliko mogu".
Trener OFK Beograda je istakao da još ne razmišlja o meču Kupa Srbije koju njegov tim igra protiv Partizana iduće srede.
"Sama utakmica sa Radničkim može da bude lepa uvertira pred meč Kupa sa Partizanom u sredu. Ipak, misli su nam okrenute subotnjem
susretu i ekipi koja još uvek nema poraz u domaćem šampionatu", rekao je Đurđević.
Kapiten kluba Ivan Kecojević rekao je da Radnički "nema šta da traži" na Omladinskom stadionu.
"Maksimalno smo motivisani i spremni da odigramo dobar meč. Vreme je da se skine skalp Kragujevčanima i ubedjen sam da nemaju šta da
traže na Karaburmi", rekao je Kecojević.
U cilju povratka publike na Omladinski stadion "romantičari" su podelili 1.000 godišnjih propusnica učenicima osnovnih i srednjih škola sa opštine Palilula.
Trener golmana Radničkog 1923 Dejan Jelčić rekao je da fudbaleri te ekipe mogu do pobede ako pruže maksimum na gostovanju OFK Beogradu u 12. kolu Super lige Srbije.
"Pauzu smo iskoristili na najbolji mogući način, da bi taktičke zamisli šefa Kuzeljevića sproveli na samom terenu. Odigrali smo prijateljsku utakmicu protiv Borca i pobedili 1:0. Igramo bez naših navijača koji su nam uvek velika podrška. Dolazimo ekipi koja je loše startovala, ali poslednjih nekoliko kola su se povratili i došli do svoje prepoznatljive igre. Odigraćemo našu igru, pružićemo maksimum i iskreno se nadam da ćemo se vratiti neporaženi", rekao je Jelčić.
Odlukom Disciplinske komisije Fudbalskog saveza Srbije Kragujevčani u naredne dve utakmice u gostima neće moći da vode svoje navijače.






