Rad slavio i u Subotici, na korak od trećeg mesta

Izvor: Blic, 24.Okt.2010, 16:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U utakmice devetog koa fudbalskog šampionata Srbije Rad je na gostovanju u Subotici pobedio ekipu Spartaka rezultatom 2:1 (1:1).

Strelci za Rad bili su Dimitrijević u 13. i Kojić u 83. minutu, a jedini pogodak za Spartak postigao je Mirić u 41. minutu.

Radu je ovo bila šesta pobeda u šampionatu i ukoliko Vojvodina ne pobedi ekipu OFK Beograda probiće se na treće mesto u Super ligi. Spartak je ostao na šestoj poziciji.

U poslednjoj utakmici devetog >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << kola u Novom Sadu se sastaju Vojvodina i OFK Beograd.