Primera - Remi Alaveša i Leganjesa, Katai igrao poslednjih nekoliko minuta

Izvor: Sportske.net, 21.Jan.2017, 21:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U okviru 19. kola španske Primere, Deportivo Alaveš je dočekao ekipu Leganjesa.

Meč u Vitoriji okončan je bez pobednika, na kraju je bilo 2:2 (1:1).

Domaćin je u dva navrata vodio, ali su gosti oba puta uspevali da poravnaju rezultat.

Alaveš je u prednost doveo Lagvardija u 11. minutu, da bi njegov pogodak poništio Gerero u posledenjm minutu regularnog dela prvog poluvremena.

Mendez je u 51. minutu doneo novu prednost domaćem sastavu >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << ali su gosti ipak stigli do boda. Insua je pogodio u 84. minutu i postavio konačnih 2:2.

Bivši igrač Crvene zvezde Aleksandara Katai u igru je ušao u 85. minutu umesto Kamarasa.

U protokolu za ovaj susret nije bilo Aleksandra Pantića, dok je Nenad Krstičić čitav meč presedeo na klupi.