Poluvreme - Zvezdini mrtvi minuti, Panatinaikos vodi, a navijači nezadovoljni (TVITOVI)

Izvor: Sportske.net, 04.Okt.2019, 00:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poluvreme - Zvezdini "mrtvi" minuti, Panatinaikos vodi, a navijači nezadovoljni (TVITOVI)

Loša druga deonica Crvene zvezde.

Nakon prvih 20 minuta ekipa Crvene zvezde gubi u Atini od Panatinaikosa rezultatom 37:35.

Odlično je krenula Crvena zvezda u prvoj četvrtini, povela sa 5:0, potom i sa čak 17:10 nošena sjajnom igrom Džejmsa Gista.

Ipak, od trenutka kada je stigla slika u Srbiju Crvena zvezda igra očajno, od 2:27 do kraja prve deonice, pa sve do 7 minuta do kraja >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << poluvremena Crvena zvezda nije znala za koš.

Serijom od 10:0 Panatinaikos je uspeo da preokrene rezultat, a Milan Tomić je pokušavao da pronađe pravu kombinaciju.

Uspeo je u tome, Crvena zvezda je vratila prednost, ali je odmah Panatinaikos zaigrao još bolje i preko Kalatesa stigao do nove prednosti koju je održao do kraja poluvremena.