Poluvreme - Zvezda po sistemu toplo-hladno, kako su navijači reagovali? (foto)

Izvor: Sportske.net, 10.Okt.2018, 20:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poluvreme - Zvezda po sistemu ''toplo-hladno'', kako su navijači reagovali? (foto)

Srpski šampion grabi ka novoj pobedi, ovoga puta u Monaku.

U drugom kolu Evrokupa, ekipa Crvene zvezde večeras gostuje Monaku, a posle prvog poluvremena rezultat je 29:24 u korist ekipe Milana Tomića.

Zvezda nije dobro ušla u ovaj meč, dugo se čekalo na njene prve poene, ali domaćin to nije umeo da iskoristi na pravi način. Poveo je Monako sa 4:0, ali kada su crveno-beli ''konačno'' probili led posle devet promašaja iz igre, stvari su počele da >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << dolaze na svoje mesto.

Impresivan je podatak da je do kraja prve četvrtine Zvezda napravila seriju 17:2, a da je jedine poene za Monako u ovom delu igre upisao nekadašnji košarkaš crveno-belih Elmedin Kikanović.

Ipak, tokom druge četvrtine, pad u Zvezdinoj igri. Razigrali su se Džerod i Lejzerik Džons u redovima domaćih, prednost Beograđana je počela da se topi, nisu imali rešenja u napadu, pa je na oko dva minuta pre kraja druge deonice Monako smanjio na 24:22.

Ni tu se domaći nisu zaustavili, Kikanović je izjednačio poenima Kikanovića, ali Beron pogađa novu trojku za novo vođstvo crveno-belih, koji do kraja poluvremena uvećavaju prednost na ''plus pet''.

U Zvezdi posle prvog poluvremena najefikasniji Beron sa osam i Čović sa pet poena.

-

Meljemo#kkcz

— airRajan® (@ujanzaranje) October 10, 2018 -

Auu kakva smo mašina postali sa Tomićem. Ako je ovo po njemu 50% plašim se i ja da vidim 100, zato već toliko i kmeče ostali u ABA #kkcz

— JJ (@jjtwcz) October 10, 2018 -

Даш им форе пет минута и онда их згазиш. #kkcz

— Дејан Јовичић (@dejoo_94) October 10, 2018 -

Bice zajebano kad udje Falkao. #kkcz

— Inkognitto (@csi_nick1) October 10, 2018 -

Само ШЕСТ поена за четвртину, о па да ли се то нама рађа неки нови #радоњизам #kkcz

— Бранислав Јовановић (@bakiloo) October 10, 2018 -

Crvena Zvezda - Kikanovic kraj prve cetvrtine 17:6 #kkcz #Eurocup #monczv #kkcrvenazvezda