Poluvreme - Pljušte kritike na račun Zvezde, delije u jedan glas - Sramota! (TVITOVI) (video)

Izvor: Sportske.net, 26.Nov.2019, 22:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poluvreme - Pljušte kritike na račun Zvezde, "delije" u jedan glas - Sramota! (TVITOVI) (video)

Prvo poluvreme proteklo u znaku apsolutne dominacije minhenskog kluba.

Nakon prvih 45 minuta igre, Crvena zvezda gubi u 5. kolu Lige šampiona protiv Bajerna sa 1:0.

Gosti su od samog početka meča nametnuli svoj ritam, pa su nakon pokušaja Levandovskog i Komana stigli do vođstva u 14. minutu golom Leona Gorecke.

U nastavku igre nešto mirniji ritam, Levandovski je postigao >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << pogodak u 41. minutu, ali je on poništen zbog igranja rukom pre nego što je lopta stigla do Poljaka.

Navijači Zvezde ne kriju nezadovoljstvo izdanjem pulena Vladana Milojevića, dok ima i onih koji veruju da će drugo poluvreme izgledati potpuno drugačije.

Zašto mi ne pritisnemo pa na mari smo mamu mu jebem #fkcz

— Mco24 (@Mco242) 26. новембар 2019.

Бог нас погледа први пут вар да покаже за нас#fkcz

— Ranjeni orao (@Ranjeniorao4) 26. новембар 2019.

Rodicu, sam izadji napolje, matere ti. Kao da mu je neko vezao siporeks blokove oko nogu. Jebo te država... #fkcz

— Sinan je emocija🤘🏻 (@DaneSvilar) 26. новембар 2019.

Čudo zvano GOBELJIC !!!! Čovek koji ne zna nista u fudbalu igra ligu sampiona !!! To ima samo u Srbiji !!!  #fkcz

— Strangemen (@sfrottweiler) 26. новембар 2019.

Utakmica #FKCZFCB #ChampionsLeague  na moju žalost liči na ozbiljniju trening utakmicu #Bayern . Drži se #fkcz 🔴⚪🔴⚪

— Зоран Плавшић (@mandrak72) 26. новембар 2019.

I jos jedna impozantna stvar nama Vukanović igra krilo a brz je poput Vuka Karadzića da jednom nogom van pameti #fkcz

— Misa_Salajica (@salajica) 26. новембар 2019.