Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 08.Feb.2014, 02:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Polufinale Kupa Koraća
Prvi polufinalni duel Kupa Radivoja Koraća između Crvene zvezde i Radničkog na programu je u danas od 17 sati u dvorani Pionir. U drugom polufinalu od 21 sat igraće FMP i Mega vizura.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Povezane vesti
Danas polufinalne utakmice Kupa Koraća
Izvor: Akter, 08.Feb.2014
U polufinalu završnog turnira Kupa Radivoja Koraća danas od 17 sati sastaju se Crvena zvezda - Radnički, a od 21 sat FMP - Mega Vizura
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.















