Poledica oduvao Vučića

Izvor: Vesti-online.com, 11.Avg.2016, 19:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poledica "oduvao" Vučića

Oper je premijer Srbije Aleksandar Vučić ponovio da nema snage da stane na put večitim rivalima, Crvenoj zvezdi i Partizanu, koji i dalje nastavljaju da "ispumpavaju" budžet Srbije.

To je naišlo na oštar odgovor predsednik Sindikata profesionalnih fudbalera "Nezavisnost" Mirka Poledice, koji je imao zanimljiv tvit.

- Kaže Vučić: ’Nemam snage za privatizaciju klubova’. Ne treba ti >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << tu snaga već politička volja i zaknon. Snaga treba za cepanje drva - napisao je Poledica.

Kaže Vučić, "nemam snage za privatizaciju klubova". Ne treba tu snaga već politička volja i zakon.. Snaga treba za cepanje drva.. — Mirko Poledica (@MikiP78) August 11, 2016

Podsetimo, Vučić je rekoa da je greška što dajemo novac za Crvenu zvezdu i Partizan, ali da nema snage da ih odbije.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Partizan

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.