Pešić otišao, Lazić trener, Gurović asistent

Izvor: Sportski Žurnal, 25.Jul.2012, 14:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pešić otišao, Lazić trener, Gurović asistent

Svetislav Pešić nije više trener košarkaša Crvene zvezde, saopštio je na konferenciji za medije predsednik kluba Nebojša Čović.
Prema njegovim rečima dogovoren je sporazumni raskid ugovora. Pešić je sa Zvezdom imao ugovor na dve plus jednu godinu. Ipak, trofejni stručnjak, koji je istovremeno i selektor Nemačke, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << ostaće angažovan u klubu kao savetnik.
Čović je najavio da će Pešića na klupi zameniti njegov doskorašnji pomoćnik Milivoje Lazić. Laziću će u radu sa prvim timom pomagati nekadašnji košarkaš Crvene zvezde Milan Gurović.
Prvi čovek crveno-belih zahvalio se Pešiću na radu u proteklih godinu dana i na tome što se prihvatio velikog posla u teškom trenutku po klub.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.