Pešić: Voleo bih da ostanem

Izvor: B92, 17.Jul.2012, 20:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pešić: Voleo bih da ostanem

Trener košarkaša Crvene zvezde Svetislav Pešić rekao je za sport1.de da bi voleo da ostane na Malom Kalemegdanu.

"Voleo bih da ostanem u Zvezdi barem još godinu dana, ali videćemo. Još uvek ne znam šta će se desiti", rekao je Pešić.

Trofejnog trenera mediji u Srbiji već su smenili i našli mu zamenu, a predsednik kluba Nebojša Čović rekao je da takvi tekstovi samo štete Zvezdi.

Pešić je u inače istakao i da još uvek računa na Dirka Novickog u reprezentaciji Nemačke. Zvezde Dalasa sigurno neće biti u kvalifikacijama za šampionat Evrope naredne godine, ali bi lako mogao da se nađe u ekipi koja će igrati u Sloveniji.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda,   Nebojša Čović

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.