PRIJATELJSKI: Crvena zvezda bolja od Grafičara pred Krasnodar (FOTO)

Izvor: HotSport.rs, 20.Avg.2017, 18:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na Topčiderskoj zvezdi danas je odigran prijateljski meč između Grafičara i Crvene zvezde, a crveno-beli su slavili sa 2:0 golovima postignutim u prvom poluvremenu.

Meč sa čačanskim Borcem u okviru Superlige Srbije je odložen zbog očajnog stanja terena na stadion kraj Morave, ali Crvena zvezda nije želela da odmara pred meč sa Krasnodarom u plej-ofu za Ligu Evrope. Odigrana je prijateljska utakmica >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << sa filijalom Grafičarom na Topčiderskoj zvezdi. Crvena zvezda je slavila sa 2:0.
Trener Vladan Milojević je promešao karte i šansu dao igračima sa manjom minutažom. Crveno-beli su poveli golom Milića u 10.minutu utakmice. Na 2:0 povisio je Vanja Vučićević u 40. minutu kada je sjajno realizovao situaciju jedan na jedan sa golmanom Stankovićem.
U drugom poluvremenu za crveno-bele su igrali omladinci, ali i Brazilci Viveiroš i Ze Markos. Takođe, šansu su dobili i otpisani Stefan Milošević i Andrija Luković.
Crvena zvezda u četvrtak od 21 čas na stadionu ‘Rajko Mitić’ dočekuje Krasnodar u revanš meču plej-ofa Lige Evrope, a prvi meč je završen 3:2 u korist ruskog tima.
The post PRIJATELJSKI: Crvena zvezda bolja od Grafičara pred Krasnodar (FOTO) appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.