Izvor: HotSport.rs, 17.Feb.2024, 15:50

(POLUVREME) ZVEZDA VODI PROTIV B TIMA PAZARA: Dragović i Kanga za sigurnih 2:0! (VIDEO)

Kanga se ističe kao lider Zvezde na ovom meču Fudbaleri Crvene zvezde i Novog Pazara igraju meč 21. kola Superlige danas od 14 sati. Nakon prvog poluvremena, rezultat je 1:0 u korist Crvene zvezde. Utakmicu je golom u 9. minutu otvorio Dragović koji je glavom matirao golmana Novog Pazara nakon ubacivanja lopte iz slobodnog udarca ... Read more
The post (POLUVREME) ZVEZDA VODI PROTIV B TIMA PAZARA: Dragović i Kanga za sigurnih 2:0! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.