PUKLA PETARDA: Zvezda ubedljivo savladala Radnički (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 17.Mar.2024, 18:07

Crveno-beli ostvarili 21. pobedu u šampionatu
Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnički iz Kragujevca (5:0) u meču 26. kola Mozzart bet Superlige.
Crveno-beli su već od starta duela stavili do znanja protivniku da nema šta da traži na Marakani. Igrao se deseti minut kada se prvi put zatresla mreža gostiju.
Doduše, golu je kumovala velika greška golmana Stojana Lekovića. Loše je procenio let lopte čuvar mreže prilikom centaršuta Kange i Stameniću je ostao lakši deo posla.
U 20. minutu je već bilo 2:0. Šerif Endiaje je petom povećao rezultat posle ubacivanja Mijailovića. Radnički je prvu priliku imao na isteku pola sata igre. Pokušao je Bevis posle loše reakcije Đige,...
Pogledaj vesti o: Kragujevac